Reklam

Kullanım Koşulları

Fitness ve Egzersiz

beslenmespor.com sitesinde yer alan spor ve egzersiz tavsiyeleri, yazarların kendi bilgi ve birikimlerinden yola çıkarak verdikleri bilgilerdir. Bu kişiler uzman fitness veya spor antrenörleri değillerdir. Kişilerin egzersizleri uygularken, beslenmespor.com’ da yer alan yapılış önerilerine uymaması sonucunda karşılaşabilecekleri sağlık problemleri ve sakatlanmaların sorumluluğu tamamen kişiye aittir. beslenmespor.com sorumlu tutulamaz.

Hiç bir egzersiz hareketine vücudunuzu ısıtmadan başlamamanızı tavsiye ederiz. Yaklaşık 30 dakikalık bir ısınma egzersizi yapmadan diğer hareketlere geçmek, sakatlanma riskini artırır.

beslenmespor.com sitesinde yer alan egzersizleri uygulayan kişilerin, egzersizi yapmalarına engel teşkil eden herhangi bir sağlık problemine (bel sakatlığı, fıtık, kemik kırılma ve incinmeleri, doku ve lif yırtılmaları vb.) rağmen bu hareketleri uygulamaları sonucunda  ortaya çıkabilecek sağlık sorunlarında tüm sorumluluk tamamen egzersizi uygulayan kişiye aittir. beslenmespor.com yazarlarının egzersiz konularında genel uyarılar haricinde, kişilerde hali hazırda bulunan sayısız sağlık problemlerine dair uyarı yapabilmesi mümkün değildir. Bu egzersizler kişiye özel verilmediğinden tüm insanları kapsayıcı genel geçer bir tarif verilmesi olası ve mümkün değildir. beslenmespor.com, egzersizlerin uygulanması sonucu ortaya çıkacak sakatlanmalardan sorumlu tutulamaz.

Doktorunuza Danışınız!

beslenmespor.com sitesinde yer alan, herhangi bir maske, diyet veya egzersiz tavsiyesini denemeden önce doktorunuza danışmanızı önemle tavsiye ederiz. Özellikle gebe ve kronik rahatsızlıkları bulunan kişilerin, bu sitedeki içeriklerden faydalanırken MUTLAKA doktor tavsiyesi ile hareket etmesini öneriyoruz.

Bağlantı Verilen Sitelere İlişkin

beslenmespor.com sitesinde; egzersiz, diyet, maske vb. tüm konularda kaynak veya içeriği destekleyici şekilde linkleri verilen sitelerin içeriği tamamen kullanıcıları ilgilendirir. beslenmespor.com, bu sitelerin güvenilirliği ile ilgili hiç bir garanti vermez. Bağlantı verilen sitelerin Gizlilik Politakalarını ve Kullanım Sözleşmelerini özenle okumanızı, sizi rahatsız eden bir unsur varsa söz konusu siteyi ziyaret etmemenizi önermekteyiz. beslenmespor.com, bağlantı verilen sitelerin içeriğinden ve güvenilirliğinden sorumlu tutulamaz.

Telif Hakkına Konu Olan İçerik

beslenmespor.com sitesinde yer alan, herhangi bir şekilde telif hakkını ihlal ettiği düşünülen içerik, görsel, grafik veya video ile ilgili tüm şikayetlerinizi beslenmespor90@gmail.com mail adresine bildirebilirsiniz. Bu süreç avukatımız tarafından takip edilerek geri dönüş hızla yapılıp, söz konusu içerik, görsel, grafik veya video yayından kaldırılır. beslenmespor.com sitesini kullanan tüm ziyaretçiler kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

beslenmespor.com sitesini kullanan tüm ziyaretçiler kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.


Yukarı Çık